Reklamace

 

1. V případě reklamace můžete zvolit dvě možnosti .

 

Zašlete výrobek na adresu B.E.K. spol. s r.o., Škroupova 933, 430 01 Chomutov. Osobně přineste výrobek do kamenné prodejny, která se nachází na adrese Škroupova 933, 430 01 Chomutov.


Přeprava je hrazena stranou prodávajícího. Zásilka musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Vždy prosím použijte balícího papíru nebo kartonu, tak aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě nebude zboží převzato. Doporučujeme Vám zboží pojistit.

 

2. Ihned po obdržení zboží obdržíte reklamační protokol.

 

3. Zboží musí být pro přepravu řádně zabaleno, tak aby nedošlo k jeho dalšímu případnému poškození.

 

4. Vadné nebo poškozené zboží, které bylo zjevně poškozeno při dodání, bude vyměněno nebo bude vrácena kupní cena.

 

5. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například paragon, záruční list a jiné.

 

6. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

 

7. Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné.

 

8. U zamítnutých reklamací mohou být účtovány náklady na reklamační řízení a manipulační poplatky.

 

9. O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem, případně SMS. Stejně jako při dodání objednávky budete informováni o expedici balíku a termínu doručení.

 

10. Reklamační lhůta je zákonem stanovena jako 30 denní.

 

Děkujeme za Váš čas věnovaný přečtení obchodních podmínek. Váš B.E.K. spol. s r.o.. Obchodní podmínky jsou platné od 01.01.2016 do odvolání.

 

Informace pro kupující. V případě změny obchodních podmínek, jsou platné obchodní podmínky, které byly v platnosti k datu nákupu.

Copyright 2015 - 2021 © Bek-cv.cz